Montaż i wymiana zamków Gliwice

Zakładanie zamków w drzwiach GliwiceProfesjonalny montaż i wymiana zamków w drzwiach.

Jeśli twoje zamki drzwiowe są już wyraźnie sfatygowane, a codzienne siłowanie z kluczami w drzwiach zaczyna ci doskwierać coraz bardziej, jeśli pragniesz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa domowników zmieniając zamki na nowe, lepszej jakości i klasy, nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami! Pogotowie zamkowe w Gliwicach spełni twoje oczekiwania szybko i w pełni profesjonalnie. Montaż i wymiana zamków wykonana przez doświadczonego i kompetentnego ślusarza naszego serwisu stanowi gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności na wiele lat. Nie zwlekaj ani chwili dłużej! Zapewnij sobie i swoim najbliższym komfort ochrony i bezpieczeństwa już dziś.

Wymiana zamka w drzwiach? Realizowana tylko przez profesjonalistę!

Nasze pogotowie zamkowe działa prężnie na rynku już od 28 lat. Na przestrzeni tego okresu zdobyliśmy szereg zadowolonych klientów nie zawodząc ich oczekiwań ani zaufania. Dzięki rozwojowi naszego serwisu dziś jesteśmy również dostępni w Gliwicach.  Posiadamy wysokospecjalistyczny sprzęt i narzędzia oraz adekwatnie wyspecjalizowanych ślusarzy, stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Stawiamy na profesjonalizm i skuteczność.
 
Montaż i wymiana zamków to jedne z nielicznych usług oferowanych przez pogotowie zamkowe w Gliwicach.  W wachlarzu naszych usług możemy również wymienić: awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów, jak również naprawy zamków. Zatrudnienie przez nas ślusarze to wykwalifikowani specjaliści o dużym doświadczeniu, którym z całą pewnością można powierzyć dobro klientów.

Aleksandra Nowakowska
Aleksandra Nowakowska
2024-01-04
Pan Przemysław szybko i sprawnie otworzyl awaryjnie mieszkanie i wymienił zamki na nowe.
Mateusz Richter
Mateusz Richter
2021-06-16
Zatrzasnąłem kluczyki w samochodzie. Nie dość, że byłem daleko od domu to jeszcze było późno i telefon powoli mi się rozładowywał...Na szczęście szybko znalazłem w internecie numer Pogotowia Zamkowego. Pan, przyjechał szybciej, niż się spodziewałem (za to duży plus i pozdrowienia dla miłej Pani z infolinii) i błyskawicznie otworzył auto. Widać, że to profesjonalista i ma doświadczenie. Zero uszkodzeń!!! Koszt usługi zdecydowanie lepszy niż wybicie szyby. Jestem bardzo zadowolony. Polecam!!!
Marek “Marecki”
Marek “Marecki”
2020-06-19
Technika XXI wieku. Dorobienie klucza w 3 minuty na podstawie plastikowe karty. Polecam wszystkim i dziękuję za pomoc.
Andrzej Klimasara
Andrzej Klimasara
2018-11-06
Polecam bardzo profesjonalna obsługa klienta i miło 🙂

Montaż i wymiana zamka Gerda, Dierre, Keso, Ikon

Jeśli i ty pragniesz zapewnić sobie i swoim najbliższym ochronę domowego otoczenia powierz bezpieczeństwo zamków drzwiowych specjalistom pogotowia zamkowego w Gliwicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 365 dni w roku! W naszej ofercie można znaleźć zamki wysokiej klasy renomowanych marek jak: Gerda, Keso, Dierre lub Ikon. To właśnie nam zaufało już wiele klientów, bądź wśród nich! Zadzwoń pod nr 666-276-222 już dziś i zapewnij sobie komfort bezpieczeństwa na długie lata!

Pogotowie ślusarskie w Gliwicach świadczy również usługi:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie