Naprawa zamków Gliwice 24h

Naprawa i serwis zamka w GliwicachNaprawa zamka? – Zadzwoń pomożemy natychmiast

Twój zamek drzwiowy po raz kolejny odmówił posłuszeństwa i wymaga regulacji lub naprawy? Dla pogotowia zamkowego w Gliwicach to żaden problem! Zadzwoń do nas, a profesjonalny ślusarz przyjedzie na miejsce zgłoszenia w najdogodniejszym dla Ciebie terminie i dokona naprawy zamków.

Czy warto robić konserwacje zamków?

Należy pamiętać, że każde z urządzeń podlegające codziennej eksploatacji wymaga konserwacji, regulacji i niekiedy naprawy. Tak samo dzieje się w przypadku zamków drzwiowych, które posiadają określoną wytrzymałość. Nawet zamki najwyższej jakości i wysokiej klasy renomowanych marek są podatne na deregulację oraz uszkodzenia. Dlatego każdy zamek warto poddawać rutynowej konserwacji przez wykwalifikowanego ślusarza w celu usprawnienia jego funkcjonowania. Pogotowie zamkowe w Gliwicach profesjonalnie i skutecznie naprawi Twój zamek, jak również poinstruuje, w jaki sposób dokonać samemu podstawowej konserwacji urządzenia.

Serwis zamków Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon i innych producentów

Jeśli masz problem z zamkiem, zadzwoń do nas pod nr 666-276-222, bo na zamkach znamy się jak nikt inny! Jesteśmy nastawieni na dobro, zadowolenie oraz bezpieczeństwo klienta, do którego podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Prowadzimy serwis i naprawiamy zamki producentów tj. Gerda, Dierre, Mottura, Keso, Ikon, Salto, Lob i innych firm.

Nie tylko wykonujemy naprawę zamków – sprawdź inne usługi

Pogotowie zamkowe w Gliwicach dysponuje doświadczonymi fachowcami, zaopatrzonymi w wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę i zawsze gotowi, aby pomóc naszemu klientowi! Oprócz naprawy zamków posiadamy szereg innych usług: awaryjne otwieranie drzwi, awaryjnie otwieranie samochodów oraz montaż i wymiana zamków.  Zadzwoń pod nr 666-276-222 , a nasz ślusarz przyjedzie w dogodnym terminie i wykona usługę sprawnie, fachowo i precyzyjnie. Wybór naszej firmy to gwarancja skuteczności i pełnej satysfakcji. Ty również możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów z pogotowia zamkowego w Gliwicach! 

Pogotowie ślusarskie w Gliwicach świadczy również usługi:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie