Wymiana zamków DIERRE Gliwice

Poczuj się bezpiecznie we własnym domu! Współczesny świat bardzo wyśrubował standardy bezpieczeństwa. Dążymy do tego, aby korzystać z bezpiecznych urządzeń, zamykamy się za gwarantującymi ochronę zamkami – chcemy czuć się bezpiecznie we własnych domach, firmach i biurach. Nie każdy zamek jednak gwarantuje takie zabezpieczenia.

Dierre – zawiedzone nadzieje
W ostatnich miesiącach właścicieli drzwi Dierre ogarnęła panika. Na warszawskim Wilanowie przeprowadzono szereg zuchwałych, tak zwanych „białych” włamań, w wyniku których okradziono wiele mieszkań i apartamentów. Wszystkie nieruchomości zabezpieczone były markowymi i jak wydawało się wtedy nie do sforsowania zamkami Dierre.
Nie da się ukryć, że każdy mechanizm po pewnym czasie będzie rozpracowany przez nieuczciwych ludzi. I tak też się stało z Dierre. Co nie zmienia faktu, że rozczarowanie jednak było ogromne, ponieważ właściciele posiadłości przekonywani byli, że drzwi Dierre gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa.
Zatem jak sprawić, aby ponownie poczuć się bezpiecznie?

Wymień Dierre na lepszy zamek!
Jedynym możliwym rozwiązaniem jest wymiana mechanizmu na inny – solidniejszy i pewniejszy. Dobrą informacją dla osób posiadających drzwi Dierre jest fakt, że nie trzeba wymieniać całego kompletu – to znaczy drzwi wraz z zamkiem. Rozwiązaniem jest włożenie w miejsce wkładki Dierre innego zamka.
Pogotowie zamkowe w Gliwicach przez okres 20 lat swojej działalności sprawdziło wiele zamków i obecnie z czystym sumieniem możemy polecić mechanizmy sygnowane markami Gerda, Keso i IKON.

Keso – dobre zastępstwo Dierre
Pogotowie zamkowe w Gliwicach do drzwi Dierre szczególnie poleca zamki Keso. Po pierwsze spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa, podsiadają stosowne certyfikaty potwierdzające, że niezwykle trudno je sforsować. Ich niewątpliwą zaletą jest innowacyjna konstrukcja umożliwiająca szybką i bezproblemową zmianę kodu, co znacznie poprawia stopień zabezpieczenia przed niepowołanym otwarciem. Po wtóre zamki Keso doskonale pasują do rozmiarów wkładek w drzwiach Dierre. Co więcej, posiadają również świetny design, dzięki czemu będą dodatkowo ładnie prezentować się na drzwiach.

Skontaktuj się z fachowcami pod numerem – 666-276-222

Pogotowie ślusarskie w Gliwicach świadczy również usługi:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie